Příspěvky uživatele Kiels

141 příspěvků
Strana 1 z 9
Kdybych ji od Novýho roku začal, tak znovu platí, že nejsou žádný variace?

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

02.12.2017 13:43

Zajímavá periodizace, hezký.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

02.12.2017 12:53

Tetsuo: Klesající kvalitou článků myslíš které? Ty, které píše Jaroslav Polánský (Meathead) a Jiří Vlk (Roper)?
Od Meatheada. Navíc není schopen odpovědět na kritiku článku, který odflákl.

http://www.forum.body-test.cz/cs/tema/1578-drepy-provedeni-a-varianty/?#post-31250

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

21.11.2017 14:59

Krásný. Bravo :)

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

21.11.2017 14:52

Tetsuo: Poštovné je dané ceníkem doručovatelů a tím, že naše výrobky jsou poměrně levné. Nepromítáme celkové náklady na odeslání do ceny výrobků. Můžeme zdražit všechny produkty o pár desítek korun, pak by bylo poštovné zdarma.Do 14 dnů budou mít proteiny, gainery a aminokyseliny na víčku dané plastové fólie. Testovali jsme se na produktech jiných odběratelů a osvědčily se, teď čekáme na novou várku.Papíry-noviny-reklamní letáky jako vycpávku balíků měnit nebudeme. Je to jednak ekologické a navíc i dost...
Roper: Jenže jde o to, že jsi nasliboval velehory slibů, které jsi hromadu ještě nesplnil, což bude mít za následek negativní komentáře. A zákazníkům/uživatelům je, ač je to možná hnusný, jedno tvůj psychickej stav. Nicméně oceňuji, že zde, jak píšeš, zas budeš.
Souhlasím s Roperem. Měl by ses, Kamile, zamyslet. Jakou dobu tu nejsi už ani nespočítám, dotazy se hromadí, kritika přibývá a kvalita nových článků za poslední 3 měsíce rapidně klesá. Přijde mi vrcholně trapný, když se tu zničehonic objevíš a opět nevhodně argumentuješ, že máš resty jinde. Důsledně popřemýšlej, jaký máš priority.

Jo, abych nezapomněl, tak nechápu, proč moderátorskou roli má jk22, když zde hádky smazává jen někdy, když neodpovídá na kritiku, když nedokáže přiznat vinu za svojí lenost a když nás jako uživatelé obviňuje, že za pokles fóra můžeme my. Snad mi na všechno odpovíš.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

18.11.2017 09:44

Sice nový článek, ale odfláknutej.
Meathead: Kombinujte různé varianty dřepů, protože se jedná o jedinečné cviky jako pro zdraví a sílu dolních končetin, tak i pro vybudování svalových objemů.
To je populismus. Když se někdo věnuje trojboji, tak kombinovat kvantum variant je zbytečný.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

13.10.2017 14:28

Zapisuj dál, nebo to tu chcípne s logy.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

11.10.2017 23:13

Standa: Ahoj,
zakládám tohle téma v naději, aby se tu zavedla opět po čase solidní diskuze. Hned se tedy zeptám. Přítelkyni se nedaří najít práci, chce pracovat ve Vitalandu v Praze jako prodavačka. Máte nějaké info? Je to dobrý job?
Lol, promiň, ale to asi nebude moc chytrá holka, když se chce živit takovou mizernou prací, která je zostuzená morbidně obézními ženami.

Kámoš kámoše tam pracoval rok a pořád mu chodila emailová buzerace, že se nemá flákat, přitom pilně pracoval. Dokonce jim údajně strhli něco z mezd, když manažeři udělali nějakou chybou při auditu, která šla na vrub obyčejným zaměstnancům.
Roper: X stovek lidí se jim v krámech vysmívá a má k nim despekt. A připadá mi, že se za tu práci lidi styděj. Poněvadž když někde na večeři s rodinou svojí polovičky řekneš, že se živíš jako prodavačka/prodavač, dost pravděpodobně nesklidíš moc pozitivních bodů.
Souhlasím, přesně napsáno.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

09.10.2017 16:17

despo367: Bench se stopkama dělám (špatné video). Blbě jsem se nastavil proto ta hlava tak vzadu. S legdrivem mám celkem problém když začnu hodně tlačit do noh do pat, sotva něco vytlačím. Když sem takhle v tom mostu zapřený do noh, bez velkého záběru do pat cítím se silnější. Něco dělám špatně. U větších vah ani moc nedokážu držet lokty u těla. Trochu se rozjedou. Řekl bych že mám slabý triceps. Silné předky ramen. Ale od té doby co mostuju Bench šel nahoru. Něco pozitivního na tom je.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

06.10.2017 15:03

Peck-Deck: dva roky jsme nic nenatočili...
Zaplať pánbůh! Konečně něco pozitivního od vás dvou.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

29.09.2017 15:01

Peck-Deck: To jo, a vrozená pokora taky. Velkolepě mluvit a hodnotit umí každý, zvednout ten rekord zatím jen on:)
Kritika je důležitá, snad to nejdůležitější v honbě za výsledkem, ale já žádnou nečetl, četl jsem jen od kluka co zvedne tolik co Vašík sní k obědu, že trénuje špatně, a to není kritika.
Další věc je, že dobrý a špatný trénink neexistuje a nikdy nebude.
Co tvůj "pořad" Fit&Lift? Opět jsem si vás po hrozně dlouhý době pustil a opět jsem skoro umřel nudou. Hlavně mám pocit, že vás to ani s kolegou nebaví. Není lepší vzít pokoru za pačesy a přestat točit další díly?

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

26.09.2017 13:00

adamnu: Si před tejdnem napsal, že je neympatickej ňouma, a teď si spontánně přišel ještě dopsat, že má špatnej hlas? Si ty videa teď tejden nakoukával, ne :)
1. Nevím, co je "neympatickej"

2. Vnucuje mi ho mladší bratr, nediv se.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

21.07.2017 16:32

Kiels: Vašík je ňouma, který se snaží marně prosadit na trhu, byť ho válcuje například Adam Česlík, a zůstat pro veřejnost zajímavý. Sílu má, ale vše okolo dělá takovým mě nesympatickým způsobem.
Ještě ten jeho hroznej hlas, nemůžu ho dlouho poslouchat. Tak ho sem prosím nepostujte.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

29.06.2017 16:34

adamnu: Jako když se tě tu Torio X postů zpátky ptá:
Torio mi připadá jako divnej člověk, málo myslí, jeho tréninky nemají moc náročnost a význam.
roper: Já to myslel v tom kontextu, že když člověka trápí v určitý časový periodě až nezvykle hodně zranění (pramenící z jeho silového tréninku) tak by měl zvážit, co dál. Jestli má cenu pokračovat. Ten předpoklad, jak se to určuje, jsem zmínil jako zajímavost.
Je na světě X tisíc lidí, kteří soutěží/hrají v určitým sportu, ale nemají na něj zdravotní predispozice (ukázkovej příklad, byť nesouvisející se silovým sportem, je Rosický > fotbal).
Ona se naskýtá otázka, co jiného ten člověk má dělát, když prakticky celej život dělá určitej sport a vlastně nic dalšího neumí.

Rosický se už na fotbal vysral, protože by si zlomil ruku i při podepsání smlouvy. :D
Roper: Prostě byznysmen, který se snaží o co nejvyšší výdělek i na úkor občasných nepotvrzených informacích (schválně nepíšu lží).

Přehršel věcí z jeho protokolů se dá dohledat na internetu, anebo vyčíst z knížek. Do karet mu nehraje ani fakt, že nejednou zmínil, že tréninkový inspirace ve značné míře čerpá od Thibaudeaua, což přemýšlejícímu člověku vytvoří představu, jakou kostru jeho tréninky mívají.

Avšak je nutno dodat, že na českém trhu prozatím nemá konkurenci (myšleno v kontextu klientely a kapitálu).
Souhlasím. Hlavně mě irituje, jak se snažil jeden čas dělat revoluci za revolucí, blbeček.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

29.06.2017 16:29

Přijdeš mi v tomhle ohledu divnej, protože neznám člověka, co by ho nebavilo zvedat váhy a namísto toho raději blbnout na kruzích. Ale je to každého věc.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

27.06.2017 12:49

Nechápu, že tě tenhle způsob tréninku baví. Ale proti gustu žádný dišputát, cvič si jak chceš.

Jan Kiels Offline

Kiels

• Uživatel
  • 141 příspěvků
  • 121 poděkování

27.06.2017 12:28

141 příspěvků
Strana 1 z 9