Příspěvky uživatele aitoo

2 příspěvky
Strana 1 z 1
ragu: Moje příspěvky se dají vytrollovat na milion způsobu a ty si zrovna vybereš takhle špatnej :(
Takovy pocit uz mam u tebe delsi dobu. Opravdu mi pripada, ze sve nazory povazujes za jedine pravdive a pritom treba Ceslika kritizujes za to, ze ve svych stravovacich programech ukazuje jen jednu pravdu ci cestu. Myslim si, ze tva spatne zvolena ideologie ti jednou muze fatalne uskodit. Navic velice podobny nazor ma i pan Daniel Machacek, ktery sve domnenky uplnatnuje v powerliftingu.

aitoo Offline

aitoo

• Uživatel
  • 2 příspěvků
  • 0 poděkování

20.06.2015 11:53

ragu: Kluci, vaše starosti bych chtěl mít.
Jednak názorový posun je naprosto normální, kdybych si teď vyhledal svoje starší příspěvky, kde lidem doporučuju 1g sacharidů na 1kg váhy po tréninku, jako svatý grál potréninkové suplementace, asi bych se prostyděl až k sousedům.
Tady navíc ani nejde o změnu názoru, jako spíš o obchodní rozhodnutí. Lidé bohužel moc neslyší na super vyrovnanost aminokyselinového spektra, která omlouvá fakt, že je ve složení kolagen a po vypití má člověk v puse pachuť, jako b...
Ocividne sis ty jejich amina jeste nekupoval, takze do toho nevidis. Naskyta se mi otazka, proc tu ze sebe neustale delas cloveka, ktery vsechno vi, o vsem ma prehled, vzdycky ma pravdu, vse musi rozsoudit apod. Opravdu ten Napoleonovy syndrom u tebe bude dost prevladat.

aitoo Offline

aitoo

• Uživatel
  • 2 příspěvků
  • 0 poděkování

20.06.2015 11:21

2 příspěvky
Strana 1 z 1