Příspěvky uživatele rejdis

283 příspěvků
Strana 1 ze 18
kripl: Obcas mivam treninky kratce po sobe - cca hodinu - co jist/pit mezi tema dvema treninkama? Jedna se o hodinu bojovych sportu, takze mam hodinu trenink, hodinu pauzu, hodinu trenink, vetsinou spise techniky, ale unaveny samozrejme su.
Nic nebo tekutou stravu.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

09.01.2016 14:25

Pěkný cíl :)

O svaly strach neměj. Svalová paměť funguje. Pár měsíců posilování a jsi zpátky.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

25.11.2015 16:22

Dávat sacharidy na večer je teď hodně v módě. Dle některých zdrojů to přispívá k flexibilitě metabolismu. Navíc se pak lépe usíná. Osobně jím většinu sacharidů na noc. Znám řadu lidí, kteří to takhle dělají, a nezdá se mi, že by tloustli. Záleží na osobních preferencích...

Maso k snídani doporučuje Poliquin už dlouho. Mně osobně to přijde jako úlet. Jestli to někdo stráví, tak proč ne.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

09.11.2015 15:58

Tetsuo: Maso - jednak dna (zvýšená kyselina močová a klouby na sračku), jednak cukrovka jednak rakovina tlustého střeva. Čím víc se konzumuje maso, tím vyšší riziko těchto problémů.
Co není potvrzené, je infarkt.
Proč cukrovka?

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

06.10.2015 22:03

Vidlak: zklátila mě horečka, takže cyklus jde do řiťky... papa
Jak to? :(

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

07.09.2015 15:35

8vasa8: Když jsem se ptal v AMG vlákně někdo mě odepsal, že AMG AIO není vhodný na pulzy. Takže si můžu v klidu dát 20g a nenarušim si půst? A mám si ještě před každým jídlem dát malou dávku kvůli trávicím enezymům nebo stačí jedna velká před prvním jídlem?
To jsem byl shodou okolností já :D Vůbec jsem si v tu chvíli neuvědomil, že starý AMG Drink nahradil nový AMG AIO. Ten původní Drink měl mnohem víc sacharidů, takže by do undereating fáze vhodný nebyl. Ten současný je dle mého názoru OK, i když Ori by asi tvrdil něco jiného :)

Před prvním jídlem bych dal jednu velkou.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

03.09.2015 14:07

Azurit: Zdravím, jak moc velkej problém je lepek? Líbí se mi tu jeden produkt, chtěl bych ho na snídani, jelikož se mi líbí složení, akorát mi v něm vadí lepek.
Proč ti vadí? Máš na něj alergii? Intoleranci? Jestli ne, neřeš to a výrobek si kup. Žádný problém to není.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

30.08.2015 18:53

Snášenlivost zeleniny po tréninku je individuální, ostatně jako všechno. Když si ji dáš, vůbec nic tím nezkazíš. Nevadí, že se jídlo bude trávit déle. Takové to "hodinové okno pravdy" je v dnešní době mrtvý koncept. Pokud chceš mít lepší pocit, zařaď nějaký potréninkový nápoj. Maximálně tím podpoříš regeneraci po tréninku a pak tě nemusí trápit, že se bude pevné jídlo trávit pomaleji. Alespoň nebudeš mít do konce dne hlad.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

27.08.2015 19:20

Jakým způsobem je lepší pulsovat (ve stylu Pulse Feast Diet)?

1) 40 g AMG All in One + 12 g MaxRapid
(cca 20 g aminokyselin, 10 g bílkovin, 10 g sacharidů)

nebo

2) 20g AMG All in One + 25 g MaxRapid
(cca 10 g aminokyselin, 20 g bílkovin, 5 g sacharidů)

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

27.08.2015 12:53

Vidlak: Otázka do éteru: má smysl jezdit box squaty na vyšší počty opakování, nebo je to vyloženě cvik na explozi?
Co myslíš vyšším počtem opakování? :) Já vždycky viděl, i dělal, nejvýše 3 opakování.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

22.08.2015 15:27

CurrentUser: Jidelnicek od grznara
Nějaký důkaz, že to je fakt od Grznára?

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

22.08.2015 15:25

8vasa8: Je možný jet warrior diet pouze pár dní v týdnu? A pokud ano je lepší jíst víckrát denně v den tréniku nebo den před trenikem (kvůli sacharidům) a v den tréninku warriora?
Je to možné. Otázkou ovšem je, jak dobře zvládneš přecházet mezi těmito dvěma styly stravování. Co se týče druhého dotazu, to budeš muset odzkoušet. Záleží taky na tom, jak dobře jsi do sebe schopný ty sachry ládovat :)

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

13.08.2015 20:46

To záleží na konkrétním gaineru. Dávkování máš vždy uvedeno v popisu výrobku a na obalu.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

11.08.2015 20:45

bellito: Táta je myslivec, takže kančí a srnčí maso free.
Podobně hovězí přímo z jatek - free.
do toho pak vepřové kýty a losos alespoň tak 2x týdně. To už si ale kupuju.
Radši to ale dohromady nikdy nepočítám, protože celkově za jídlo utratím raketu.
Závist! :P :D

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

10.08.2015 10:58

Nezmiňujes nejpodstatnější informaci - jaký je tvůj cíl? Jídelníček by mu měl odpovídat...

Váha 95 kg. Na jakou výšku?

Pokud ti zelenina nedělá dobře, drama bych z toho nedělal. Alespoň že jíš ovoce. Zeleninu můžeš nahradit nějakými superfood směsi.

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

07.08.2015 09:39

Jak píše MichalDee, měl bys stáhnout tuky, nebo sacharidy. Já osobně bych stáhl tuky a přidal sacharidy. 350 g mi nepřijde jako žádná ohromná darda. Pokud cvičíš, není nutné se obávat inzulínové rezistence. Ale je to věc názoru...

Důležité je si uvědomit, že přibírání není jen o tom, kolik do sebe dokáže člověk naládovat kalorií, ale kolik jich opravdu dokáže využít. Proto ti tu všichni radí ovoce a zeleninu (jsou bohaté na prebiotika a vlákninu).

Pokud je problém nabrat, zařadil bych navíc tekutou stravu, která je lépe stravitelná a když je dobře poskládaná, tak koneckonců i lépe využitelná. Pokud je nějaký budget, zkus i AMG (nebo jinou EAA směsku).

rejdis Offline

rejdis

• Uživatel
  • 283 příspěvků
  • 47 poděkování

02.08.2015 01:13

283 příspěvků
Strana 1 ze 18