Příspěvky uživatele charlie77

521 příspěvků
Strana 32 ze 33
Tetsuo: Teď budeme mít v shopu novou věc, kde se dominantní kolagen míchá doplňkově s pšeničným proteinem a přidávají se tam čisté aminokyseliny a vychází to cca na 60% využitelnost. Chuťově je to překvapivě velmi dobré. Výš by to pak šlo přidáním sušených bílků, ale to je hodně drahá surovina. A smyslem tohoto výrobku je být levnou kloubní výživou.
Kolik mǎ cca využitelnost samotný kolagen a kolik Gelamax GF? Díky :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

12.05.2014 12:29

Super děkuji za objasnění! Já jen někde četl, že tělo je limitováno využitím bílkovin jen podle nejméně obsažené aminokyselině ve stravě. Ale už si bohužel nepamatuju odkud je tenhle názor. Potřeboval bych to spíš jako běžné doplnění bílkovin přes den, takže se asi vyplatí počkat na nové proteiny odsud. Je nějaké časové rozpětí, kdy by to tak mohlo být? Díky moc Tetsuo! :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

11.05.2014 15:52

Zdravím, Měl jsem už pár balení Whey Plus AbsoRapid GF, ale vím, že mají být nové proteiny. Jak by si AbsoRapid vedl např. proti Max Whey Protein MAC 81 vzhledem k zastoupení aminokyselin jako v lidském svalu? Koukám, že i ten Max Whey ztrácí hlavně na argininu a glycinu a pak trochu na histidinu a alaninu. Nebo tu bude ještě nějaký nový lepší?

A ještě bych měl takovou otázku kvůli čemu je lepší si připlatit za izolát místo koncentrátu?

Díky moc :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

11.05.2014 14:38

Neví někdo na kolik by tak mohl vyjít podobný stojan? Že by se to dalo nastavit na výšku pro dřepy i na bench a nezabere to moc místa.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

09.05.2014 13:30

A to u atg dřepu udržítě rovná záda? To snad nejde ne?

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

06.05.2014 23:01

Redbul je na nic a je to kentus, to nechci.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

04.05.2014 12:38

Ach ach :D Je tu alespoň někdo schopnej říct zkušenost o guaraně např.? :D

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

04.05.2014 01:17

Můžu poprosit o vysvětlení nebo o videa těchto cviků?

Přitahování k hrudníku z předklonu do narovnání
Kliky s vytáčením v horní pozici na jedné ruce do boku
Vytáčení s kladkou do strany
Přítahy k nízko umístěné tyči
Kliky se přenášením váhy z jedné ruky na druhou

U některých nevím jen jak přesně by to mělo být provedeno a u některých vůbec. Předem díky moc!

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

03.05.2014 23:02

Právě, že žádný kraviny brát nechci a ani chlastat nebudu. Minule jsem tam byl taky jen na kofeinovejch tabletách, BCAA a vodě a užil jsem si to uplně maximálně.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

03.05.2014 22:33

Zdravím, chtěl bych se poradit co by bylo nejlepší si koupit za doplňky, když jedu na Magnetic, kde se celou noc "tancuje" (poskakuje :D )? Chce to něco na nabuzení. Nevím jestli samotný kofeinový tablety nebo třeba guaranu nebo nějaký NO? Jde o to aby to vydrželo dlouho. A Pak jsem myslel taky něco proti katabolismu. Pravděpodobně nejlepší by bylo AMX Max? Minule jsem měl jen kofeinový tablety a pak jsem do sebe ládoval nějaký ty BCAA. Díky ;)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

03.05.2014 15:21

No jako ten článek o tom jak můžou vypadat nej naturálové mi přijde trochu mimo. To by snad ani nemělo cenu cvičit. :D

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

30.04.2014 09:47

kernel: kaolínový koktejl na hladTo mě rozsekalo :-)
Nevěř všemu co čteš. Zeptej se dietologa. Na detoxikaci jsou játra, jedinej orgán co dorůstá.
Nevěřím všemu co čtu, vycházím i z ostatních zkušeností.
Tetsuo: Časuješ bílkoviny?
Jíš dost vlákniny?
Piješ dost vody? + citron?
Bereš oligofruktozany? Kysané mléčné výrobky?
Časuju bílkoviny (3x denně 40g)
Jím dost vlákniny
Vodu s citronem taky piju dost
Oligofruktozany zatím neberu, ale mám doma zrovna koupený Bifi-Max. Mléčné výrobky nemůžu obecně kvůli laktóze.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

23.04.2014 18:01

Kdo to je?

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

23.04.2014 17:37

Zdravím, potřebuju očistit organismus co nejvíc to jde. Prostě blbě trávím a myslím, že očištění by mohlo dost pomoct. Našel jsem detoxikaci jménem Colo Vada Plus a vypadá to dost dobře a mám na to i dobré reference od známých. Jen tam vidím malý problém v tom, že se tam drží vpodstatě 4 denní půst, kdy se jí jen kaolínový koktejl na hlad a pohlcení nečistot. Jde mi samozřejmě o to, abych neztratil svaly. Co by se tam hodilo dát, aby to pomohlo a zároveň bylo co nejjednodušeji stravitelné? AMX Max nebo něco jiného? Nebo myslíte, že když bych při tom půstu nějaké svaly shodil, že pak při najetí na stravu a cvičení bych je zas nabral rychle díky svalové paměti? Díky všem za názory :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

23.04.2014 15:32

Nějaký fotky chlapi?

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

15.04.2014 15:53

Chtěl bych přejít z nízkofrekvenčky na WD, kvůli zlepšení trávení a obecně pročištění těla. Budu dávat asi jeden puls AbsoRapidu kolem poledne asi tak 35g. Ráno budu dávat asi ještě greens shake. A chci se zeptat co bych měl ráno dávat za vitamíny a minerály? Vitamíny jsou asi dobrý např. od Reflexu NextGen, ale jaký minerály? Zinek a co dál? Díky moc

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 521 příspěvků
  • 198 poděkování

09.04.2014 16:35

521 příspěvků
Strana 32 ze 33