Příspěvky uživatele charlie77

522 příspěvků
Strana 1 ze 33
Chtěl bych se zeptat k místnímu produktu MCT, jaký je to druh? C8/C10/C12 nebo případně v jakém poměru? Díky :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 4 týdny

Díky moc za objasnění! Pokud to správně chápu, tak Reflex na tom jejich nativním proteinu postavil marketing a vyšší cenovku. Vaše syrovátkové proteiny jsou tedy všechny nativní, vyráběné z čerstvého mléka a používáte ultrafiltraci, to je fakt super! :)

Pokud by se ještě našel čas na odpověď, zajímalo by mě tedy jak je to s tou pověstnou výrobou proteinů z odpadní syrovátky při výrobě sýra? Je to také aktuálně používaná metoda? Nebo to Reflex opět jen chytře marketingově postavil oproti jejich nativnímu, aby z toho byla patrná výhoda jejich produktu?

Díky moc za odpověď i kvalitu vašich produktů. :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 3 měsíci

Přesně tohle by mě taky zajímalo :) Podle článku od Reflexu, který se tím nejvíce ohání tam píšou:

"Co je tedy NATIVNÍ TECHNOLOGIE?

Jedná se o metodu, kdy je za použití nejpokročilejších známých technologií, tedy mikrofiltrace a ultrafiltrace (CFM), vyrábí bioaktivní syrovátkový protein a to přímo z čerstvého mléka, a to při teplotách, které nepřekročí 10 stupňů celsia."

Ale také bych na to rád slyšel nějaké objasnění.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 3 měsíci

Najde se tu někdo, kdo má možnost udělat doprovodnou kartu MultiSport? Klidně bych i něco připlatil. Díky moc! :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 4 měsíci

Díky, ale i za předpokladu, že mám sacharidy jen 2x za den? Post-workout + večeře? Díky moc :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 4 měsíci

Aha aha, škoda. Tak to zkusím koupit u někoho jiného. Já měl při vyšším množství sacharidů ve stravě relativně vysoký HbA1c, tak jsem si říkal, že by mi to mohlo dobře sednout. Dávám teď sacharidy převážně v post-workout jídle. Dá se teda ty 3g dávkovat najednou, když sachry ve větším množství dávám jen jednorázově? Mám nějaké cukry při tréninku + jídlo po tréninku. Ideální se mi teda zdá dávat to po tréninku, když bude následovat to sacharidové jídlo? Nebo se hodí i před tréninkem? Např. rozdělit 1g před tréninkem a 2g po tréninku. Díky :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 4 měsíci

Nějak jsem se dostal k tomuhle starému tématu o HCA a účinky vypadají skvěle. Bohužel už ho nemáte v nabídce e-shopu. Jaký je pro to důvod, když to tak dobře fungovalo? Díky :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 4 měsíci

Nádhera, díky moc!

Doporučuju GOS a FOS kudy můžu a zmiňuju to i v natáčených podcastech, tak jsem rád, že i tohle se potvrdilo.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 7 měsíci

Zkusím se připomenout, jestli se někdo nechytí :) Díky

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 7 měsíci

Chtěl bych se zeptat na jeden efekt GOS/FOS, který si pamatuju z dřívějška a vím, že to pocházelo odsud. Mělo by to mít pozitivní vliv na zlepšení stavu laktózové intolerance, že? Na jakém principu by to mělo fungovat? Chtěl bych si k tomu najít nějaký zdroj, studii toho mechanismu, protože mi to přidje dost zajímavé :) Mělo by tělo časem začít vytvářet víc laktázy? Díky moc!

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 9 měsíci

Super, díky moc za odpověď :)

Škoda, že nemáte samotný Bčka jako suplement. Hodilo by se je tam mít, ale tady je jenom mulťák, kterej obsahuje A,D,E,K, takže by se musel brát i nějakej tuk. Trénink má bejt ale na lačno. Holt Béčka sehnat jinde nebo je dát až s prvním jídlem ve formě mulťáku.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 11 měsíci

Využiju tohohle tématu a chtěl bych s tebou ještě probrat tréninkovou suplementaci pro kamaráda, který primárně boxuje 3x týdně + 2x týdně fullbody fitko. Není to teda už lowcost.

- Cílem je teď především úbytek tuku - přes 3 měsíce do zápasu a potřebuje dát dolů cca 11kg.
- Chceme udržet svaly. Trénuje po nějaké pauze, takže věřím, že nějaké může i nabrat.
- Další cíl je pro box samozřejmě zlepšení kondice a okysličení.

Ráno trénink box nalačno - 1h předem
Fat Redux 2.0 - 2 kapsle
Inosin EnduRACE Complex - 5 kapslí nebo Inosin - 3 kapsle
AMG Max Stronger - 20g
Pure Ionts - 4 kapsle
GOS - 1-2g
FOS - 3-5g

Po tréninku
CFM-GF - 40g
Green Tea - 3 kapsle - hlavně z důvodu energie na následný pracovní den (podnikatel)

Dá se kombinovat Fat Redux 2.0 - 2 kapsle a Inosin EnduRACE Complex - 5 kapslí? Osobně mi to přijde jako dobrá kombinace, jen toho černého pepře tam bude 25mg, není to už moc? Případně poskládal bys něco jinak, nebo klidně i něco dalšího navíc? (Napadá mě Ashwagandha po tréninku na klidnější pracovní den + optimalizaci hormonů.)

Díky moc za tvůj názor! :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

před 11 měsíci

Oukej, díky.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

13.08.2019 13:18

Zdravím, využiju tady staré téma na otázku :)

Obsahuje Green tea extrakt tady ze shopu L-theanin? Případně v jakém cca množství? Díky

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

08.08.2019 10:41

To máš pravdu. Trochu jsem to osekal a ty intenzifikační techniky mu tam pak hodím postupně, až s ebude adaptovat :)

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

30.07.2019 22:22

Trochu to motáš dohromady.
- FOS/GOS fungují hlavně jako prebiotika a zlepšují stav mikrobiomu.
- Půsty mají hodně široké spektrum účinků od zlepšení inzulínové citlivosti, snížení mTOR (prodlužování dlouhověkosti), zvýšení autofagie (regenerace starých buněk) až po zvýšení růstového hormonu. Další věc ale je, že půstů je spoustu druhů, v různých formách a dělají se za růzmými účinky. Dlouhodobý půst (1-3 dny) může mít jednorázový pozitivní vliv na mikrobiom z pohledu regenerace poškozených buněk a vymření těch špatných bakterií. Pokud bys ale držel delší půsty, tak už bych se obával umírání kmenů bakterií, protože nebudou mít žádnou výživu.

Karel Mencl Offline

charlie77

• Uživatel
  • 522 příspěvků
  • 198 poděkování

29.07.2019 14:57

522 příspěvků
Strana 1 ze 33