Příspěvky uživatele Konipas

2 příspěvky
Strana 1 z 1
Dobrý den všem, bohužel se mi před několika týdny objevilo po těle, přesněji na hrudníku toto výše napsané onemocnění, vypadá to jako bílé flíčky na kůži, nejdřív jsem si myslel, že jde o ztrátu pigmentu, kvůli tomu, že jsem zašel párkrát do solária.

Když se fleky začali zvláště na hrudníku množit, tak jsem zašel na kožní a ta mi tedy oznámila o co jde. Dostal jsem nějaké masti a hotovo. Jenže jsem se dále dočetl přes internet a i v papíru, který mi předala, že jen tyto masti nestačí a člověk musí změnit i některé své návyky a zvolit dietu, protože záleží i na vnitřním stavu orgánů (ledviny, játra). Takže omezit bílkoviny, dokonce aktivitu (to asi ne, přece musí to jít i jinak než přestat cvičit...), a celkově odkyselit organismus.

Takže můj dotaz je, zda měl někdo s tímto problém a má tedy už i nějaké zkušenosti s léčbou, a také hlavně jak si jako upravit jídelníček. Nyní mám v jídelníčku asi mnoho masa, cca 400-500g na den, při mé současné váze 73 kg. Mám v jídelníčku docela dost soli a cukru z ovoce, sacharidů ( vím že jde o cukr v překladu :D ) tolik nemám, užívám hlavně brambory a obden rýži. Ale nevím jak to vše teď nahradit, hlavně to maso, zatím jsem se nikde nedočetl zda stačí vše nahradit sýry, vajíčky, luštěninami. Tak snad s tím má někdo nějakou zkušenost :-).

Konipas

• Uživatel
  • 2 příspěvků
  • 0 poděkování

24.09.2015 10:22

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001424344426&fref=ts .. kdo nemá Facebook profil, tak se jedná o odkaz na profil Lazara Novovice, nějakou dobu sleduji jeho proměnu. Docela se divím kam až to jde s calisthenikou dotáhnout :D , ty proporce z posilování s vlastní vahou jsou super, na to už asi člověk musí mít opravdu "lví" geny :D .

Co myslíte vy, že je to opravdu možné ,nebo jen mlží a občas si dá i cvičení s činkami?...

Konipas

• Uživatel
  • 2 příspěvků
  • 0 poděkování

04.08.2015 17:55

2 příspěvky
Strana 1 z 1