Příspěvky uživatele Z3NTIVA

57 příspěvků
Strana 1 ze 4
:D :D Je to tak :D

https://www.facebook.com/NaberSvaly/photos/a.1546103438976173.1073741828.1543343735918810/1633698646883318/?type=1&theater

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

12.09.2015 15:33

Kiels: Rád bych s tím něco udělal, ale pokud nebdueš konkrétní, nemám co měnit. Toto není konstruktivní kritika, to je prostě čistý, neopodstatněný hate, na který nemám jak reagovat, bohužel.

Pokud napíšeš co přesně máš na mysli, moc rád se pokusím to změnit.

Snažíme se každý den dávat ven nějaký užitečný/motivační obsah, občas nějaká videa, semináře, atd... Myslím si, že i produkty jsou kvalitní a jsem ochotný dát za ně ruku do ohně. Zákaznický servis se také snažíme držet na jedničku. Nicméně pokud je co zlepšovat, rád zlepším - jen musíš říct co. Napsat něco ve smyslu "celý to je na hovno" mi nic nepřinese :).

Mclama: Díky, jsem rád, že vidíš akci optimisticky :).

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

12.09.2015 13:21

:D :D Měl bys dorazit na challenge! :P Ukázat účinnost silového tréninku. :).

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

11.09.2015 22:05

Ja upřímně moc nesleduju co Filip vypouští ven, když tam není promo... Vím, že se fotil v tričku, z toho byl poprask v bulvárech, atd...

Jestli tě natolik hnusí Filipova účast, tak mě to moc mrzí, holt nechoď... Co mně má být ale do toho, jaké názory Filip zastává? To je jeho věc, ne? :).

A musím se opakovat, Filip s Pavlem na akci budou na stánku Czech Virusu.

Kdybych Filipovu učast zrušil (k čemuž z mé strany absolutně nevidím důvod), vsadím se s tebou o litr, že by se našlo minimálně 10 lidí, kteří by mě nařkli z diskriminace, že si každý může zastávat názory, jaké chce a že mě do toho nic není :).

Navíc akce se nebude točit jen kolem Filipa, na akci bude přes 50 hostů, nikdo tě nenutí se bavit/fotit/cokoliv s Filipem, ne? :).

Upřímně jsem opravdu nečekal takovou reakci.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

11.09.2015 21:21

Snažíme se na akci mít co nejvíce zajímavých hostů. A ruku na srdce... nikdo se tu se mnou nemůže hádat o tom, že Filip s Pavlem jsou v současné době jedni z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších ve fitness komunitě. Proto si myslím, že na akci mají své místo oprávněně, jestli narážíš na toto :).

Nehledě na to, že kluci budou na stánku Czech Virusu, který si místo na akci zaplatil, tzn. že tam nejsou přímo na naše pozvání. (Tím nechci říct, že bychom kluky jinak nepozvali - na 99% ano. Pouze chci uvést věci na pravou míru).

Nevím jak myslíš ty fitness celebrity.. Ale to je přeci jasné, že tam pozveme ty, kteří mají největší fanbase, jsou populární, lidé se s nimi chtějí potkat. Kdybych tam pozval Frantu a Jirku z fitka, které nikdo nezná, nikdo by přeci nepřišel, ne? :)

Ještě musím zmínit, že kluci potvrdili účast na akci jako jedni z prvních, dávno před tím, než se k problematice uprchlíků vyjádřili veřejně.

Nemyslím to ale špatně v žádném směru, jen si musím stát za tím, že pozvat tam známé hosty (klidně jim říkej komerční, to je fuk...) je jediný způsob, jak udělat akci kvalitní a zajímavou :). Nicméně díky za feedback, zkusím si z toho něco vzít.. Díky :).

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

11.09.2015 20:57

Upřímně jsem docela překvapen, že tu akce nemá tak pozitivní ohlasy jako jinde :). Zde na fóru jsem neaktivní již něco přes rok, nevím, jak to tu chodí a jaké se tu aktuálně proráží zásady, ale zatím se všude jinde setkávám spíše s pozitivními reakcemi, jak s akcí, tak s věcmi, které prodáváme - které si myslím jsou poměrně originální, zasluhou skvělého grafika, viď ragu :).

Ale sto lidí sto chutí, plně respektuji. Nevím však, od koho máš na mysli že kopírujeme, jak píšeš. Snažíme se být co nejvíce originální a např. to EXPO + Challenge má inspiraci v zahraničí a upřímně nemám tušení, kde se v ČR/SK akce takového stylu pořádá (a to se pohybuji na naší fitness/kulturistické scéně poměrně aktivně).

Každopádně díky za feedback :).

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

11.09.2015 19:14

Kiels - proč myslíš? ;D :))

Peck - Deck - nerozumím :D :/

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

07.09.2015 20:46

proč myslíš? :D

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

07.09.2015 16:12

Zdar.

Už jste o tom slyšeli? Koho tam potkám z body-testu? :) Všechno k akci bych házel sem... :).

Webové stránky akce - obecné info
FB událost

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

06.09.2015 15:24

Zdar,

všichni ten pocit známe. Jste moc tlustí na to, abyste jeli dál klasický objem, ale na druhou stranu moc malí na to, abyste se pustili do diety.

Ptám se tedy, určitě se to tu někde už řešilo, jsem však líný hledat, omlouvám se. Víte někdo o nějakém způsobu/vyzkoušeli jste, kdy se dají realtivně efektivně nabírat svaly a zároveň se pomalu zbavovat tuku?

Co se týče tréninku, aktuálně chodím cvičit 6x týdně, první cvik těžký, silový, zbytek pumpičky.

Předpokládám, že zde půjde především o kardio/HIIT + hlavně jídlo..

Díky! :)

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

13.06.2015 11:57

Zdravím,
něco přes rok jsem teď jel silové/objemové tréninky a zcela zanedbával funkčnost. Chtěl bych teď na3-4 měsíce zařadit odlišný typ tréninků. Chtěl bych poradit.

Hlavním cílem by měla být větší síla, dynamika a výbušnost, rychlost => funkčnost. Objem by byl druhořadý. Může někdo doporučit nějaký tréninkový program? ideálně 3-4x týdně. Ostatní dny bude doplňen o MMA.

Dám si teď zae pár měsíců "bojovnické období" :D, po delším čistě kulturistickém :).

Díky

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

18.08.2014 23:29

Tak to jsem sám zvědavý co ti na to kluci napíšou :)

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

29.06.2014 10:02

Ještě to odzkoušené nemám, ale pojedu dvoufázově ten těžko lehký split 6x týdně tady z webu (nebo z minulého), s tím že to pojedu stylem 3+1 a každý den budu mít danou partii dopoledne těžce, odpoledne lehce.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

29.06.2014 09:48

mpop: Zhruba o tohle mi jde. Jestli je ten efekt v necem "vyrazne" lepsi, kdyz dam amina behem treninku i po, nebo proste staci dostatecna davka po. Navic, kdyz ten trenink obvykle trva kolem 70-80 minut.
Hlavním přínosem BCAA během tréninku je fuknce valinu a isoleucinu "doplňovat energii do svalů". Podporují produkci adenosintrifosfátu, mmj.

U komplexních aminokyselin toho bude asi víc pozitivního.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

28.06.2014 23:04

mpop: Kdyz uz se tu resi amina... Myslite, ze je lepsi popijet davku v prubehu treninku, nebo si je spis nechat na jednorazovou davku na konci? Je celkem jedno, jestli to jsou komplexnejsi amina (tedka mam MusclePharm Amino 1), nebo jenom ciste BCAA.
Jde obojí. Pokud máš dost BCAA/amin, dal byl během i po, pokud méně, tak jen po.
Během by mohlo být nepříjemné vyplavování inzulinu, pocit hladu...

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování

28.06.2014 10:49

ten poměr je myslím o trochu větší.

Jakub Hošek Offline

Z3NTIVA

• Uživatel
  • 57 příspěvků
  • 12 poděkování