Příspěvky uživatele Ashba

9 příspěvků
Strana 1 z 1
To je hrozný. Začínám cvičit. Létaky začínají bejt mojí nejoblíbenější knížkou. Ještě, že bydlím v Českých Budějovicích. Můžu si vybírat, do jakýho půjdu supermarketu. :D Ale s masem mám stejně problém. To jako jíte každej den kuřecí prsa? To i kdyby byli ve slevě každej den, tak za to dám měsíčně miliony.

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

12.03.2015 14:24

A má vůbec cenu začít cvičit? Kvuli tomu testosteronu. Rostli by mi vůbec svaly?

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

08.03.2015 14:55

Před pár dny jsem sem psal, že chci začít cvičit, ale protože jsem hubenej, tak jsem chtěl nejprve cvičit doma. Problém je ten, že se už pár let přemlovám k tomu, abych začil chodil chodit, protože chci taky něak vypadat.
Ale byl jsem u doktora, kterej mi zjistil sníženou hladinu testosteronu a doporučil mi začít cvičit. Taky mám už roky studený ruce a prej je to tím, že mám zužený cévy. Cvičení mi prej od toho může pomoci.
Chtěl bych vědět, když začnu cvičit, jestli stačí jen správná strava a něaký suplementy, nebo bych si měl koupit testosterou v kýblu a třeba L - Arginin na ty cévy? Nebo je to zbytečný a když budu pár měsíců správně jíst a cvičit, tak se to dá do normálu? Díky :)

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

08.03.2015 14:33

Začínám zvažovat, že tam asi začnu chodit. Jen to něak vytěsnit s tý hlavy, že je vlastně všechno v pohodě. To bude asi těžký. Ale asi to překousnu.

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

07.03.2015 10:26

Tak určitě. Asi mi nikdo neřekne jaký ty jednoručky, co? :)

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

06.03.2015 14:57

Ti jdi někam! Vážím 30 kilo i s postelí. Do fitka chodějí samí namyšlenci asi jako ty. Budu dělat prostě fullbody doma klidně pul roku a až budu trochu vypadat, tak pujdu do posilovny.

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

06.03.2015 13:44

Jojo. Díky moc. Přesně tak to chci dělat.

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

06.03.2015 13:36

S vlastní vahou cvičí už pár měsíců. Na začátku sem udělal sotva dva kliky. Teď jich už dávám jednu séérii dvacet. Možná bych dal i víc. Spíš bych chtěl už začít s činkama

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

06.03.2015 11:36

Chci dělat fullbody doma, protože sem nikdy nebyl v posilovně a sem ektomorf. Takže mě tam nikdo nedostane. Jaký bych si měl pořídit jednoručky, když si myslim, že neuzvednu ani 5kg? Třeba 2, 5, 10, 15? Začít od nejmenší váhy a pomalu přidávat?

Ashba

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

06.03.2015 09:12

9 příspěvků
Strana 1 z 1