Příspěvky uživatele vEprik

264 příspěvků
Strana 1 ze 17

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

17.07.2016 13:59

Asi tak 200m od metra křižíkova je pevan life gym, docela malý fitko, vzduch nic moc, ale je tam klec a mrtvoly tam snad pudou dělat taky, jinak byl jsem tam jen jednou a ve čtyři odpo ve čtvrtek jsem pro sebe měl celý fitko, takže tam asi nebejvá narváno jako jinde.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

12.06.2016 21:22

bope1: Ano takže tvá logika věci je, že pokud nemám dostatečné info ( které sem se domníval, že doplním tady) tak nemohu začínat s ničím a měl bych raději vše vyhodit. Jen tu žádám o radu, protože se všude dočtu něco jiného, tak sem myslel že když rozvinu debatu, že bych si mohl udělat představu co a jak a s čím.
10 ml lahvička, v jedné lahvičce je 100mg/ml a lahvičky mám 2.
oxandrolone mohu sehnat jen v tabletách a od tablet každý odrazuje, kvůli škodlivosti oproti injekčně.
Boldenen, po přečtení vypa...
S timhle tréninkem to fakt nemá cenu. Ani jsi nenapsal, kolik vážíš, kolik ti je let a jaký máš cíle. Každopádně pokud to tak mermomocí chceš:
Poverty cyklus z dvou propíků:
1ml obden dokud ti to nedojde. To je 6 tejdnů. PCT tamox 40/20/20/10 a clomid 100/50/50. Během cyklu anastrozol 0,5mg každej třetí den, pokud chceš bejt extra zdravej tak exemestan asi tak 6,25mg denně a případně to zvednout nebo snížit. To je obojí individuální a musíš si to prostě najít sám. Buď podle krve nebo podle pocitu
.
Na těch šest tejdnů klidně ten oxan 40-60mg denně. Jenže si uvědom to, kolik za něj vyplázneš a kolik z toho budeš mít svalů. To že je to málo toxický na játra je úplně jedno, pořád to odjebává cholesterol jako každej jinej orál. Mnohem lepší by bylo koupit dva enantháty a jet cyklus stylem
1-10 týden 0,7ml enanthatu pondělí a čtvrtek (=350mg týdně)
1-3 týden propík 1ml obden (=350mg týdně)
11-13 týden ten druhej propík 1ml obden.
Takhle maximálně využiješ všech 13 tejdnů. Na rozjezd enanu bys čekal 4 tejdny, ale budeš tam mít propík k němu takže čekáš jen tejden. Na dojezd enanu do pct bys čekaů nějakejch 14 dní co by to vyklesávalo a už bys dávno nerost. Jenže místo jater a cholesterolu riskuješ horší obnovu HPTA. Ale rozhodně z toho budeš mít víc svalů.
No a pokud bys to chtěl ještě dotunit tak klidně můžeš k tomu co jsem vypsal hodit ten var někam doprostřed, nebo methan, 30mg třeba v týdnech 6-9. Budeš mít potom dost času ještě zkvalitnit a udržet to co si z něj nabral.
A před započetím jakýhokoliv cyklu z toho co jsem vypsal bych na 6-8 tejdnů jel dietu pro zlepšení inzulínový citlivosti. Postupně během kúry přidávat třeba 30s každej třetí tejden. Kdybys jí začal na 200s tak bys měl před pct bejt zhruba na 350s.
Jo a vygoogli si pojem virgin muscle PIP, ať víš co tě čeká, zvlášt s propíkem, to bude fakt sranda. :D
A nevim proč se tu doporučuje boldenon, v každý kúře se jezdí základ tst, tohle nejsou 80. léta, máme anastrozol, exemestan, tamox. Už se neni třeba se tst vyhybat a je to jen na škodu to jet bez něj. A boldenon se rozjíždí dlouho a dojíždí dlouho, to pak riskuje hpta ještě víc. A vliv na CBC, RBC, u některejch lidí vedlejšáky jako stavy úzkosti..To za to prostě nestojí.
Sorry za sloh.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

25.02.2016 01:32

bope1: Ahoj, chtěl jsem se tu s Vámi pobavit o mé první kůře.
TST propionát 100mg/ml od EUROCHEM mám 2x a k tomu bych ještě něco chtěl, ale nejsem si úplně jist, co by pro mne bylo vhodné, chtěl bych kvalitní hmotu, nemusí jí být tolik, nechci retenci vody, spíše menší progres ale aby to vydrželo i po vysazení. Klidně se může jednat zase o injekční formu, ale nemám problém ani s orální formou.
Mám problém i s aplikací obden u propíku, protože sám to nedám takže musím vždy za někým a to obden bude pro...
S timhle přístupem a vědomostma to radši vyhoď.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

24.02.2016 12:30

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

20.12.2015 22:30

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

12.11.2015 19:59

Neopravoval bych, co neni rozbitý, takže v tom neni problém pokud tuk jde dolu i tak.
Mně teda cheatování tuky+sachry vždycky dodělalo trávení, takže jedu jenom vysoký sacharidy, ale z junku..Většinou mcflurry,mcsundae,velkej shake, 4 velký mazance z m&s, pekanovej pletenec, višňová kapsa, jojo mixle pixle, haribo picobally, ruměnky, m&s lívance, takový ty tesco anglický suščenky jablečný, nevzpomenu si na název. Naprosto ideální je to asi bez laktózy takže nic z toho mekáče, nebo ho dát až naposled.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

19.10.2015 14:17

zaprvý pravděpodobně malej tréninkovej stimul, podle toho co málo jsi napsal

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

18.10.2015 21:40

Ten trolling mi prospěl, tohle jsem ani neměl v plánu zkoušet.

Kdybych tu měl log tak po vynásobení maixneroperskym koeficientem si do něj místo 3x200 napíšu 3x400. A rovnou přiznávám že jenom první opakování jsem dal úplně sám.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

18.10.2015 19:52

blb: Natoc to, jinak ti neverim.
do tejdne to tu máš v HD, blbe
edit: a nepsal jsem to proto abych si tu vyhonil ego, ale abych nastínil kolik kg rozdíl může udělat hodně dobrej spotter.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

17.10.2015 20:16

Tak já bez spota mám psychickej problém dát víc 1x175 a to v kleci, se spotem ale vyrvu i 3x180..takže asi tak.
V reálu se nad 300 sotva dostane. A o jeho vzhledu tři tejdny do soutěže ani nemluvim. Z jeho slavnejch 106kg je 6kg voda z čínskýho gh a buhví čeho ještě. To bude transformace jak u Šubrta, ten taky dává poslední tejden skoro 10kg dolu. :D
Zajímalo by mě jak jsou na tom s tlakem, když držej tolik vody.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

15.10.2015 19:22

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

08.10.2015 23:20

Pokud tu hlavu máš v prdeli tak jí špatný jídlo dost možná ovlivní.
Spíš si zkontroluj krevní tlak.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

02.10.2015 21:45

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

25.09.2015 21:42

Roper: Něco praktického k brzkým ranním vstáváním:http://risebyperformance.cz/2015/09/20/jak-prezit-ranni-vstavani/

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

21.09.2015 21:27

Kiels: Mě pouze zaráží, že uživatelé vEPRIK a marktvark se navážejí do profi sportovce, kterým je Kai Green. Ano, měl kauzu s pomerančem a je svým způsobem extravagantním člověkem, ale to vás v žádném případě neopravňuje ho urážet. Podívejte se, co on v kulturistice dokázal, jakou formu vybudoval a kolik vydělává peněz, oproti vám. Bůh s vámi.
Já se nikdy nenavážel do jeho postavy nebo úspěchů. Vadí mi jeho trapná, vylhaná persona. Tak jako některejm lidem vadí arogantní Heath, nebo vyperníkovanej Grznár.
Ale už zbytečně odbočujem, tak to tu nechám bejt.
Můj tip na O:
Heath, Wolf, Rhoden: dál už je to strašně těžký tipovat, ale v top10 se může objevit imo dex, morel, mccarver, branch, ramy, kuclo,mcmillan/winklar/bonac..Vlastně to mě zajímá vic než první trojka, kdo se popere o to za nima.

Petr B Offline

vEprik

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 285 poděkování

16.09.2015 00:37

264 příspěvků
Strana 1 ze 17