Příspěvky uživatele Pavel

3 příspěvky
Strana 1 z 1
KrystofK: Ve vztahu k čemu? MPS? Substituce jiného zdroje? Alternativa v případě zdravotních problémů nebo z etických důvodů?
Obecně. Suplementovat čistě sójový protein je nelogické. Fundamentem v případě rostlinných proteinů jsou totiž nehloupě poskládané směsi a dodatečné přidání povinného Leucinu a (většinou, ale ne výlučně)volitelného Lysinu. Jinak je sója víceméně dosti nevhodný zdroj(respektive zdroj nahraditelný značným množstvím vhodnějších alternativ), ať už vezmeme v potaz PDCAAS, biologickou h...
-logika by měla být v tom, že tělo má rádo střídání zdrojů bílkovin a že hodně lidí má v jídle furt laktózu a pod....Maso a vejce je něco jiného ale jsou to těžký jídla.... Využítí by mělo být vyšší než u bílkovin z příloh, burákového másla a pod. a toho jí kvanta i profíci

Petr Vévoda Offline

Pavel

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

26.10.2017 16:54

Ahoj,
samozřejmě že pokud máme noční, tak ráno večeříme :).čili to co normálně k večeři. Já osobně na první noční jím k ránu míň, protože žaludek chce spát ):.
Jinak já si dávám na to poslední jídlo vajíčka na měko syrový salat a tmavý chleba.Někdy jen půl hodin ypřed spaním.
Bušení zdar!

Petr Vévoda Offline

Pavel

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

20.02.2015 22:38

Já mám 85kg, málo tuku a sním více jídla,řekněme 600g sacharidů, proteinů nevím. k masu mám 300g važ rýže méně zeleniny- spíš vařené a k večeři spíš syrové.Kreatin má byt podavany s cukry! např s maltodextrinem a palatinozou.
Bušení zdar :)

Petr Vévoda Offline

Pavel

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

20.02.2015 22:31

3 příspěvky
Strana 1 z 1