Příspěvky uživatele Frost

205 příspěvků
Strana 6 ze 13
ragu: Poslední dobou se mi zdá, jak by jedení jídla vyšlo z módy. Půsty, džusy, Mana, prána.
Njn, je těžký nepodlehnout, když jsou nám ze všech stran servírovaný pojmy jako detoxikace nebo překyselení organismu, ačkoliv to jsou vesměs nesmysly.. :)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

29.09.2014 17:07

kirobeast: Přál bych mu to ale podle mě Phil nejede z daleka takový pekla AS jako všichni ostatní a kdyby chtěl tak může bejt mnohem vetší a už ho nikdy nikdo nedožene.
Stačí max. pár let počkat, až mu nevratně naroste pupek jako všem jeho předchůdcům, a pak se snadno najde někdo, kdo ho i přes menší objemy předčí..:)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

19.09.2014 10:55

prasezlesa: Tím mobilem rozhodně celou postavu nevyfotím, prostě to nejde. Nohy nemám nijak nesouměrně menší oproti zbytku těla, protože prakticky denně jezdím na kole - akorát lýtka mám jak kuře, ale to je prostě tím, že i můj otec má ta nejhubenější lýtka na světě, s tím nic moc neudělám.
Věřim, že když poprosíš přítelkyni, tak tě určitě zvládne i s timhle mobilem vyfotit celýho. ;)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

18.09.2014 15:44

Nešlo by nafotit celou postavu?.. Tohle je skoro stejný, jako bys nenafotil nic. Jde přece o celkovou symetrii, ne jak vypadá tvoje ruka, když ta může bejt třeba desetinová proti nohám nebo naopak když stehna budeš mít jako ruku v zápěstí. Samozřejmě, že většina lidí spíš nafotí svoje lepší partie, když se chtějí vystavit v atlase hub, ale jestliže dáš to samý i sem, nemůžeš očekávat, že vůbec někdo přijde s ojektivním zhodnocením bez ironických poznámek - protože neni pořádně jak hodnotit.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

18.09.2014 15:25

prasezlesa: Už jsem nějaké fotky udělal, ale ta kvalita těch fotek focených mobilem je tak strašná, že nevím, jestli to má cenu sem dávat.
Jestli nemáš mobil 10 let starej, potom věřim, že to určitě cenu má. Jen do toho.. ;)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

17.09.2014 15:03

prasezlesa: Jj, to řekni třeba Hannibalovi.
A nedělám sem tam pár kliků. Celkově jsem jich včera udělal dejme tomu 70. Některé jsem dělal i se zátěží. Cvičím různě. Dělám diamantové kliky, výbušné kliky, kliky s batohem na zádech.. Plus dělám hodně shybů.
Přísahal bych, že sem kdysi viděl video, kde Hannibal cvičil normálně silově s velkou činkou. Jistotu nemam, ale hádal bych, že hrubej objem nabral se zátěží, a pak až se rozhod pro machrovinky na veřejnosti. :)

Mimochodem, neuvažuješ o nějakým videologu?.. Že bys třeba natočil jak vypadá provedení tvých kliků apod. - přecejen, technika na prvním místě, která tobě může připadat v ten moment správná. Lepší se případně ztrapnit a nechat si opravit chyby hned, než si jejich neustálým prováděním přivodit zdravotní potíže v budoucnu. (*samozřejmě, že při cvičení s vlastní vahou se těch chyb odpustí asi víc)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

17.09.2014 11:42

Stepan: V pátek ráno jsem si objednával něco z eshopu, ještě ten den mi přišel email kde bylo napsáno "Stav objednávky:Přijatá" a furt nic, ani SMS od český pošty ani email kde by bylo napsáno že byl balík odeslán. Nakupuji tady už pár let, tak by bylo fajn, aby stálý zákazníci měli nějaké výhody, aspoň přednostně vyřizovat jejich objednávky.
Co s tím, mám někam napsat nebo si rovnou objednat někde jinde?
Trochu předčasná stížnost, nemyslíš?
Jestliže ti nepřišel email se stavem "odeslaná", tak nechápu, co z toho stavu vlastně usuzuješ. A krom toho, jestliže o něco zpátky psal Tetsuo, že momentálně odesílají zboží út/čt, tak ať počítam jak počítam, nejdřív by ti to muselo přijít tak jako tak dneska.
Chápu, když je někdo rozladěnej, jestliže nedostane žádnej info email o zpoždění + konkrétní důvod - a protáhne se to o víc jak tejden, ale tenhle případ to zřejmě neni.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

17.09.2014 11:27

Určitě bych nerozlišoval nějakou horní a spodní část. Jestli ti tam "vlaje kost", tak možná myslíš jinou partii než jak to já chápu.

Tak jako tak, tenhle estetickej problém se spíš vyřeší zmohutněním hrudní části (cvičením zad a prsou) nebo zredukováním tukových zásob na daných partiích (což může bejt docela práce, jestliže to je první místo, kde se ten tuk ukládá). Konkrétně cvičením bočního břišního svalstva se obvykle akorát zvýší svalovej tonus a ještě to opticky pas rozšíří.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

15.09.2014 14:48

kripl: Dotaz na Jefferson squat - strida se drzeni rukou (vpredu x vzadu), nebo se to jede cele na jednu stranu?
Celkem pochopitelně se ruce střídají, jako u všeho. Jestliže teda neni cílem zajistit si dysbalanci.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

14.09.2014 22:01

ragu: Sorry, ale v tom článku není jediná citace. Nebudu zpochybňovat zkušenosti a znalosti pana Nováka, ale když už něco tvrdí, mohl by taky občas ukázat, jak k tomu přišel.
Proti tomu rozhodně nic nenamítam. Když někdo (třeba Novák osobně) přijde s jasnými podklady, že/proč tomu tak je, budu jenom rád. Stejně jako když to někdo obdobným způsobem vyvrátí.
Do tý doby je to asi na každým, zda si vezme k srdci Novákovo názor a nebo jestli bude snídat dle doporučení v onom článku. (samozřejmě teď neuvažuju libovolný další varianty).

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

11.09.2014 16:07

Ryflajz: http://www.strengthsensei.com/the-meat-and-nut-breakfast/
Co si o tom myslíte ? :-)
Viz tenhle článek - ráno je potlačená produkce HCl v žaludku, tudíž se maso dostatečně nenatráví a ve střevech už pak jenom zahnívá.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

11.09.2014 15:04

MAte: rafinované, prípadne veľká prevaha omega6,9 k 3 atď..
No jo, ale to už se musíš celkem domejšlet. V tom článku to je napsáno poměrně absolutně, tak nevim, jestli to byl záměr a nebo omyl autora..?

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

09.09.2014 15:49

ragu: How Does Too Much Insulin Affect Your Brain?Prečo je tuk – a nie sacharidy – preferovaným palivom pre metabolizmus
Nevim, jestli rozumim tomu závěru správně:
"Nejesť sacharidy nie je hlavným cieľom paleo diéty. Eliminovanie obilín, cukrov a rastlinných olejov je týmto cieľom."

Proč ne rostlinný oleje?

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

09.09.2014 12:00

ragu: Není to vtip, vtip je používat službu, která je spolehlivá asi jako jednovrstvý toaletní papír. O těch odběrných místech mluvil Cornelius už několik měsíců zpět, bude to někdy v dohledné době?
Osobně sem s poštou nikdy problém neměl. Akorát samozřejmě pokud má body-test ambice stát se předním obchodem v daný oblasti, tak bych doporučoval doručovat službou "balík do ruky". Nemít v dnešní době doručení do druhýho dne je podle mě trochu zpátečnický (ačkoliv to samozřejmě nějaký náklady ušetří).

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

08.09.2014 14:56

prasezlesa: On bude možná myšlením trošku jednodušší. Pak se ale bere otázka, kde vzal tolik vůle k tomu, aby se dostal do takové formy. Hloupí lidé přece vůli nemívají.
Názor, že vůle má bejt úměrná inteligenci, vidim teda prvně. A když už, tak bych si spíš myslel, že naopak hloupej jedinec prostě tupě oddře to, co mu někdo chytrej poradil (a ve finále je to on, kdo má skutečně nějaký výledky), zatimco ti inteligentnější naopak hledají pokaždý způsob, jak mít koláče bez práce, a dost často mají nakonec prd.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

04.09.2014 17:30

Tetsuo: FOS a GOS jsou v zásadě druh sacharidů. Ve vodě se nerozloží tak rychle, jako to mají tendenci bílkoviny.
Takže lze takovej roztok klidně chystat na zmíněnej tejden dopředu (pakliže samotnej kolagen je ve vodě nerozpustnej), chápu to správně? Tedy díky za odpověď. ;)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

04.09.2014 12:31

205 příspěvků
Strana 6 ze 13