Příspěvky uživatele Frost

205 příspěvků
Strana 1 ze 13
Tetsuo: Princip clusterů je vysvětlený v článku.
Možná se tim zařadim mezi slepce, ale ani já nevidim, že by princip clusterů byl v daným článku osvětlen. Je možný mě navigovat, kde najdu něco víc než "(Jedná se o cluster série, systém je popsaný níže)"?

Pakliže to tam ovšem skutečně neni, pak bych doporučit (i přes Tetsuovo odpověď zde) doplnit tu informaci přímo do článku - ne každýho baví pídit se po vysvětlení jinde...

Jinak fajn trénink! ;)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

17.01.2018 16:32

Čau,

měl by tu někdo tip, čím by se dala ochutit voda, aby to dobře chutnalo, bylo to bez cukru, moc to nestálo a aby nebyla příprava časově náročná (jako třeba u ledovýho čaje v létě)?

Případně má tu někdo pro takovej účel ozkoušený tyhle ochucovadla?

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

17.07.2017 16:13

Tady něco pro vegetariány :)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

02.02.2016 14:41

Majkl: ..takže sakra hodí se na to nebo ne :)
Rafinovanej kokosovej bude ok, extra panenskej téměř jistě přepálíš.

Samozřejmě moje alternativa (viz vejš) bude lepší než obojí (chuť, kouřovej bod..). ;)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

15.01.2016 16:25

Rýžový.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

13.01.2016 20:50

Když už tu byla řeč o veganech, tak byl teď zaznamenán novej rekord ->
http://g.cz/svetovy-rekord-vegan-se-12-minut-4-sekundy-nezminil-o-tom-ze-je-veganem

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

03.01.2016 18:03

Majkl: A taky se mi nezdá, že by začátečník co dá 60 na benchi dal jen 55 na dřepu.
To asi vychází ze složitosti danýho pohybu. Tlak na lavici neni technicky tak náročnej jako dřep.
Na druhou stranu je tam pak i dobře vidět, jak po naučení toho pohybu (~provázání správných nervů) na dřepu roste "síla" rychlejš.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

19.12.2015 16:16

Roper: Tsatsouline jednou napsal, že ten, kdo v běžné populaci zabenčuje 100kg, tak je silný.
Buď to je vytržený z kontextu a nebo je to celkem nesmyslnej výrok, jestliže to nijak nezohledňuje, kdo to zvedá (tělesná váha apod.).

Když už, tak bych bral, že je dobrej výkon zvednout 1,25x svojí hmotnost.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

18.12.2015 12:30

12.12.2015 20:51

Tetsuo: 2) Dělat zdravotní mrtvý tah - tzv. Jefferson curl
Tenhle cvik jde proti řadě obvyklých pouček, ne? Rovný nohy, kulatý bedra..

Tetsuo, a neplánuješ mimo jiné článek na tohle téma? Dle mýho názoru mělo/má problém s bolestí v bedrech tolik lidí ze řad posilujících, že by určitě nejen mě zajímal trochu obsáhlejší návod, co všechno dělat a čeho se naopak vyvarovat, aby se takovým problémům předešlo.
Jestli si to dobře pamatuju, tak i ty sis timhle prošel, takže jsi určitě tou dobou dohledal na daný téma spoustu informací jako i vyzkoušel různý postupy na vlastní kůži.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

10.11.2015 16:57

Souvisí s timhle i překopání obchodu - aby šlo v libovolným prohlížeči volit a měnit příchutě/množství aniž by to házelo chybový hlášky?

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

12.10.2015 22:27

Právě bolest hlavy mě prapůvodně donutila ke cvičení. Dostal sem se do fáze, kdy sem téměř každej tejden odpadnul s podobnou bolestí hlavy jako tu popsal Tlustoch - a přicházelo to čim dál častějš.
Dospěl sem k závěru, že na vině jsou (jako u spousty dalších lidí) disbalance zádovýho svalstva (slabý vzpřimovače, přetíženej trapéz..). Díky komplexnímu procvičení celých zad s minimálním zapojováním trapézu už je ta bolest minulostí.

Nevyváženej jídelníček může podle mě ten problém prohloubit, ale asi nebude pravou příčinou. Tu bych skoro doporučil dohledat s nějakým odborníkem, protože bolest hlavy může způsobovat opravdu ledacos.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

03.10.2015 12:06

Majkl: Myšlenka byla ta, že u levnějších variant musíš sežrat 2 kapsle, abys dosáhl podobného přísunu EPA/DHA jako když slupneš 1 dražší kapsli. Tzn. cenově to nakonec vychází stejně.
Dobře. Vzhledem k tomu, že ti za tvoje příspěvky někdo poděkoval, je zřejmě potřeba nejen tobě tohle zkusit vyvrátit.

Neboli, jednak bejvá obecně prospěšnější, když si můžeš suplementaci rozdělit do víc dávek během dne, než vše přijmout najednou. Nemyslim, že by tohle byla výjimka, takže 1:0 pro menší kapsle.

A teď k otázce finanční náročnosti.
Jedna kapsle tebou kupovanýho výrobku obsahuje 330mg EPA, 220mg DHA. Budiž to stanoveno jako 1 dávka. 120 dávek za 399Kč -> 1 dávka za 3,325Kč.
Mnou zmíněnej Walmark - 2 kapsle obsahujou 360mg EPA, 240mg DHA, to bude 1 dávka.
120 takových dávek se dá pořídit jakožto balení 120+120 za cca 240Kč -> 1 dávka 2Kč.

Teď mi řekni, kdes viděl, že to cenově nakonec vychází stejně..?

Doufam, že sem touhle jednoduchou matematikou (nejen tobě) dokázal, že ses trochu splet. ;)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

22.09.2015 13:10

Sice nevim, kde berete takovou cenu VitaHarmony, aby vám vycházela levnějš, než když koupíte od Walmarku balení 120+120, který mají skoro v každý lékárně a stojí pod 240Kč (tj. 1g za míň než korunu). Nicméně ty rozdíly tam obecně nejsou velký. Akorát bych srovnával i s ohledem na dostupnost a bez ohledu na nějaký závazky (členství v klubu) nebo VIP ceny (třeba přes známý).

Ta varianta, kterou sdílel supertom, se jeví asi nejvýhodnější.

Jenom sem nepochopil majkla, kterej zřejmě radši zaplatí v přepočtu dvakrát tolik, než aby si náhodou musel dát o jednu kapsli za den víc.. ale budiž. :)

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

19.09.2015 01:37

Ne že by mě tyhle produkty nějak moc zajímaly, ale jestli chceš kvalitu, tak LR ti jí zaručí. Dají se najít i jiný (výhodnější) varianty, ale nezdá se mi, že by zrovna ta z tvýho odkazu byl ten případ. Možná koukam špatně, ale po přepočtu vlastně nabízí 10% roztok, způsob zpracování nebo konkrétní odrůdu ani neuvádí. Naproti tomu LR nabízí bezmála 100% gel, takže když si to naředíš vodou na stejných 10%, bude to ve finále výrazně ekonomičtější.

Nicméně ano, LR je předražený.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

19.09.2015 01:04

Mně v době, kdy sem hledal nejlepší alternativu (cena/množství) vycházely nejlíp OMEGA3 od Walmarku. Toho se držim doteď.

Jiří Mráz Offline

Frost

• Uživatel
  • 205 příspěvků
  • 94 poděkování

17.09.2015 14:26

205 příspěvků
Strana 1 ze 13